Titulinis


UAB “IDNA”
Pilėnų g. 6a,
LT - 47425 Kumpių k.
Kauno raj.

 

Direktorius

Kęstutis Madzajus

Mob. tel.: +370 699 16467
El.paštas: kestutis@idna.lt

 

Vadybininkė

Agnė Madzajienė

Mob. tel.: +370 699 88533
El.paštas: idna@idna.lt

Titulinis / Katilai / KATILINIŲ SISTEMOS UZE / JUNGINIAI UZE

Rasta rezultatų: 6

JUNGINIAI UZE 

UZE-100

         Labai maža atmosferos tarša, didelis efektyvumas ir stabilūs darbiniai parametrai padaro KWH+AZSD junginį (UZE) vienu geriausiu savo kategorijoje.

 

AZSD sujungti su katilais KWH sudaro puikią šiluminę sistemą. Sistemą galima surinkti įvairiomis konfigūracijomis priklausomai nuo to, kokios šiluminės galios reikia ir kokio dydžio katilinės patalpa.


Pagrinde derinamas rinkinys yra taip: katilo šiluminė galia derinama bendrai su visu junginiu (gali būti kelios AZSD degimo kameros pajungtos prie vieno katilo).


KWH katilai sujungti su AZSD gali būti kūrenami taip pat tik kietu kuru pvz. anglis, medienos atliekos, mediena kaip atliekos ir t.t. nesmulkinant kuro ir atjungiant AZSD nuo katilo.

 

KWH katilai yra sukurti veikti centrinio šildymo gravitacinėje sistemoje arba atviroje sistemoje su priverstine cirkuliacija, ir ypatingai kaip šilumokaitis AZSD pirminio deginimo įrengimams.

 

Pagrindinis KWH katilų, sujungtų su AZSD įrengimu kuras yra susmulkintos medienos atliekos iki 30 mm granulių, kurių drėgnumas 30 – 50% ir nominali šiluminė kuro vertė 13-8 MJ/kg sudeginus pirminio degimo kameroje.

 

      


      


 
Rasta rezultatų: 6