Titulinis


UAB “IDNA”
Pilėnų g. 6a,
LT - 47425 Kumpių k.
Kauno raj.

 

Direktorius

Kęstutis Madzajus

Mob. tel.: +370 699 16467
El.paštas: kestutis@idna.lt

 

Vadybininkė

Agnė Madzajienė

Mob. tel.: +370 699 88533
El.paštas: idna@idna.lt

Titulinis / Katilai / KATILINIŲ SISTEMOS UZE / KIETO KURO KATILAI - KWH

Rasta rezultatų: 4

KIETO KURO KATILAI - KWH 

KWH-180

KWH katilas – žemos temperatūros vandens šildymo katilas, turintis trijų pakopų išmetamų dujų cirkuliaciją, kūrenamas kietu kuru arba įkaitusiom išmetamom dujom, patenkančiom iš degimo kameros.

Jo struktūra – plieninė suvirinta konstrukcija. Katilo vidaus sienose įmontuota kaitinamo vandens kameros, šilumokaitinių vamzdžių sekcijos išmetamų dujų angos. Katilo pirkinėje dalyje įmontuotos plokščios grotelės iš plieninių profilių, kurių viduje teka šildymo sistemos vanduo. Grotelės įmontuotos su nuolydžiu, tai užtikrina gerą vandens cirkuliaciją, nuo gravitacinio slėgio vanduo geriau susimaišo ir aušiną katilą, taip apsaugodamas jį nuo perkaitimo.

Katilo priekinėje dalyje sumontuoti liukai, per kuriuos galima krauti kurą, atlikti katilo aptarnavimą.

Katilo konstrukcija leidžia plačiame diapazone reguliuoti į katilą patenkančio oro kiekį. Pelenų šalinimo duryse sumontuotos specialios sklendės, kurios leidžia reguliuoti oro kiekį patenkantį po katilo grotelėmis.

Galinėje katilo dalyje po šilumokaitinių vamzdžių sekcijomis yra suodžių kaupimosi vieta, su šalinimui skirtomis durelėmis. Šilumokaitinių vamzdžių valymui yra įrengti nukeliami dangčiai katilo viršuje.

Natūrali katilo trauka bus užtikrinta esant izoliuotam kaminui, korio vidinis skersmuo - 400 mm, aukštis -14 m.

Temperatūros skirtumas tarp išeinančio ir grįžtančio vandens neturi būti didesnis kaip 20°C. Minimali grįžtančio vandens temperatūra 40°C. Apsaugos sistemos nuo per didelio slėgio katile nėra, ją reikia montuoti atskirai.

 

 

 

 

      


 
Rasta rezultatų: 4