Titulinis


UAB “IDNA”
Pilėnų g. 6a,
LT - 47425 Kumpių k.
Kauno raj.

 

Direktorius

Kęstutis Madzajus

Mob. tel.: +370 699 16467
El.paštas: kestutis@idna.lt

 

Vadybininkė

Agnė Madzajienė

Mob. tel.: +370 699 88533
El.paštas: idna@idna.lt

Titulinis / Oro rėkinimo sistemosHydroLine

 

Airtec® HydroLine 

 

 

Airtec® HydroLine yra pažangi Plug & Spray išskirtinio dizaino aukšto slėgio drėkinimo sistema. Airtec® HydroLine turi labai aukšto lygio apsaugos įrenginius - FlexFlow technologiją, kuri yra bene vienintelė kompaktiškiausia sistema šiandien skirta vartotojui.

 

Plug & Spray sistema suteikia Jums išbaigtą ir nuodugniai ištirtą aukšto slėgio drėkinimo sistemos sprendimą su visiškai nesudėtingu sistemos montavimu ir minimaliai reikalinga technine priežiūra. Plug & Spray sistemos sudėtyje yra siurblys, PLC valdymas, filtrai ir t.t. ir visa tai yra surinkta viename įrengime. Prijunkite vandenį ir elektros energiją ir sistema bus paruošta naudojimui.

 

FlexFlow technologija - unikaliai sukurta sistema, apjungianti PLC, dažnio keitiklį, siurblį, srauto ir slėgio daviklius - tai sukurta Jums, labiausiai pažangi sistema turinti lanksčiausią siurblio našumo galimybę nuo 20 - 1200 l/h. Kontrolės įrengimai informuoja apie srautą, temperatūrą ir sistemos slėgį kiekvieną sekundę. Sistema automatiškai parodys techninio aptarnavimo intervalus bei “Touch screen” jautrus prisilietimams displėjus leis atlikti greitą sistemos apžvalgą.

 

FlexFlow 
•            Siurblys automatiškai keičia, reikamo išpurkšti, vandens kiekį  nuo 20 iki 1 200 l/h.
•            Dėka atidžios siurblio greičio kontrolės siurblys įkaista minimaliai. Tai suteikia stabilumo ir ilgaamžiškumo, o dėl  įdiegtų higieninių standartų -  išvengiama  nereikalingo vandens šilimo.
•            Atitikdama visus higienos reikalavimus sistema priverstinai keičia vandenį, esantį vamzdyne,  kas 6 valandas
•            Aukštos/Žemos drėgmės kontrolė yra papildomas apsauga dėl galimo hidrostato arba vožtuvo gedimo.
•            Temperatūros kontrolė padeda išvengti siurblio perkaitimo.
•            Vandens nuotėkio sistema matuoja pratekančio vandens kiekį sistemoje kas sekundę. Atsiradus nuotekiui, sistema sureguos ir jį sustabdys automatiškai.
•            Sistema seka ir informoja apie artėjantį aptarnavimą

 

 

·        Plug & Spray sistema

·        Valdymas ir siurblys viename korpuse

·        Paprasta montuoti

·        IKI 8 zonų drėgmės valdymas

·        Dažnio keitiklis

·        Galimybė naudoti pulsavimo rėžimą

·        Pagaminta ir patikrinta pagal ISO 900114001 ir ISO 22000 HACCP

·        Galimybe kontroliuoti ir prijungti sistema prie PC

·        24 mėn garantija