Titulinis


UAB “IDNA”
Pilėnų g. 6a,
LT - 47425 Kumpių k.
Kauno raj.

 

Direktorius

Kęstutis Madzajus

Mob. tel.: +370 699 16467
El.paštas: kestutis@idna.lt

 

Vadybininkė

Agnė Madzajienė

Mob. tel.: +370 699 88533
El.paštas: idna@idna.lt

Titulinis / Oro Drėkinimo sistemos

Rasta rezultatų: 4

Oro Drėkinimo sistemos 

UAB IDNA yra danų kompanijos AIRTEC® oficialus atstovas Lietuvoje. Kompanija dirba 21 metus ir realizuoja savo produkciją 15 pasaulio valstybių. AIRTEC® gamina aukštos kokybės drėkinimo sistemas medienos, tekstilės, popieriaus pramonei. Komplektuojant kelias produkcijos linijas su 3 tipų purkštuvais, mes galime pasiūlyti ir priderinti drėkinimo sistemą kiekvienai įmonei. Aukšto slėgio sistemos užtikrina stabilų ir efektyvų drėkinimą. Kiekvienas klientas yra asmeniškai konsultuojamas ir jam parenkamas pats efektyviausias ir tinkamiausias jo problemos sprendimas.

 

MEDIENA – natūrali medžiaga ir joje esantis vandens kiekis priklauso nuo supančio oro santykinės drėgmės. Drėgmės kiekio pusiausvyra priklauso nuo medienoje esančio vandens kiekio ir ją supančio oro santykinės drėgmės santykio. Ši pusiausvyra yra ypač svarbi tuomet, kai mediena apdirbama, ar sandėliuojama.

Pagrindinė problema atsiranda žiemos metu, kai šaltas oras iš lauko yra šildomas. Šildydami šaltą lauko orą Jūs galite sumažinti santykinę oro drėgmę net iki 15 - 25%.

Rekomenduojamas vidutinis santykinės oro drėgmės dydis – 45 - 55%. Jei oras yra per sausas, mediena išskiria į aplinką tam tikrą savo vandens kiekį, ir taip kyla daugelis problemų.

Dirbant su vandens pagrindo dažais Jūs turite pastoviai palaikyti 55 - 65% santykinę oro drėgmę. Taip galima išvengti greito džiūvimo ir palaikyti reikiamą dažų srauto lygį.

Dažniausiai kylančios problemos MEDIENOS pramonėje:
  • Paviršių įtrūkimai ir skylinėjimas
  • Nevienodo lygio produktai
  • Lukšto sujungimų trūkinėjimas
  • Baldų detalių deformavimasis
  • Langų ir durų detalių deformavimasis
  • Laminato ir parketo grindų susitraukimas
  • Apdailos problemos, dirbant su vandens pagrindo dažais
POPIERIUS

Spaudos ir popieriaus pramonėje yra ypač svarbi nuolatinė aplinkos drėgmė. Esant tinkamai santykinei drėgmei ore galima žymiai pagerinti produkcijos kokybę. Spausdinimo mašinos dirbs sklandžiai ir bus išgaunama maksimali spaudinio kokybė, jei Jūsų gamybos patalpose bus 55% drėgmės.

Dažniausiai kylančios problemos POPIERIAUS pramonėje:
·         Popieriaus deformavimasis
·         Spausdinimo spalvų kokybė
·         Elektrostatinė iškrova
·         Susilpnėjęs įrengimų veikimas
·         Gamybos pajėgumų sumažėjimas
·         Padidėjusi savikaina
TEKSTILĖ
Dažniausiai kylančios problemos TEKSTILĖS pramonėje:
·        Siūlų (verpalų) tūkinėjimas

Siūlų trūkinėjimas - tiesiogiai susijęs su supančio oro santykine drėgme. Sumažėjus drėgmei, siūlai praranda elastingumą, daug dažniau trūkinėja. Jei padidinsite santykinę oro drėgmę patalpose iki 50-70%, Jūs žymiai sumažinsite siūlų trūkinėjimų skaičių.

·        elektrostatinė iškrova (audžiant, verpiant)

Net ir mažiausia elektrostatinė iškrova gali sukelti itin žymių ir nepageidaujamų pasekmių Jūsų produktyvumui bei sugadinti tam tikrą kiekį Jūsų gaminių. Žemas produktyvumas, padidėjusios išlaidos ir dulkių trauka – visos šios problemos yra susijusios su elektrostatine iškrova, kuri vėl gi priklauso nuo santykinės drėgmės gamybinėse patalpose. Padidinus santykinę oro drėgmę iki 55%, padidėja oro laidumas ir taip užkertamas kelias beveik bet kokiai elektrostatinei iškrovai.

·        gamybos apimčių sumažėjimas

Darbuotojai – pats didžiausias ir brangiausias įmonės turtas, todėl pati geriausia investicija – rūpintis darbuotojais, suteikiant jiems pačias geriausias darbo sąlygas. Efektyviam šildymo ir vėsinimo sistemų panaudojimui biure arba gamybinėse patalpose reikalinga ir atitinkama oro drėgmė jose.

·        gaisro grėsmė

Drėgnesnio oro aplinkoje žymiai sumažėja rizika kilti gaisrui.

·        mažesnis audinio tankumas
·        aukšta temperatūra gamybinėse patalpose

 

Dulkių problema yra labai aktuali visų pramonės šakų darbuotojams, įrengimams, žaliavoms, taip pat pagamintai produkcijai, ypač patalpose, kuriose vyksta pats gamybos procesas. Išsausintos ir dulkių sudirgintos gleivinės neretai sukelia didelį galvos skausmą. Produkcijos žaliavos ir jau pagaminti gaminiai taip pat gali būti neigiamai paveikti dulkių. Padidinus oro drėgmę, dulkių dalelės tampa sunkesnės ir nukrenta ant žemės, oras tampa gaivesnis ir švaresnis. Išlaikant oro drėgmę iki 45–55% neutralizuojami su drėgme susiję mikroorganizmai iki minimumo.

Sumažėjęs darbo našumas, blogesnės kokybės apdaila ir trumpesnis įrengimų veikimo laikas taip pat gali būti dulkėtos darbinės aplinkos pasekmė.

 

SU AIRTEC® DRĖKINIMO SISTEMA:
·        patirsite mažiau nuostolių
·        išgausite aukštesnę kokybę
·        padidinsite gamybinius pajėgumus
·        pasieksite didesnį tikslumą
·        sumažės dulkių kiekis aplinkoje
·        sumažės oro temperatūra gamybinėse patalpose
·        sukursite malonią ir higienišką darbo aplinką įmonės darbuoitojams

 

 

 

HydroLine

HydroLine

Plačiau

OSMOSIS SYSTEM

Reversinė Osmozio filtro sistema

Plačiau


      


 
Rasta rezultatų: 4